Różne ciekawe - tunning
Takie zagłówki na Allegro chodzą w garnicach 600-700 zł za sztukę.
Ja osobiście wybrałem troche inne rozwiązanie - kupiłem telewizor 11" i chwyt do mocowania na zagłówek - całość wyniosła mnie 600 zł i zawsze TV mogę zabrać do domciu i oglądać kanały.
TV to ma wejścia na kartę SD i pendriva i czyta wszystko z wyjątkiem płyt chodnikowych.

Ekran jest duży, więc dzieciaki nie ślipią w małe 7", prosty demontaż - odkręcam 1 śrubę o odłanczam kabel zasilający i już mam TV w bagażniku - przecież dzieciaki nie oglądają TV cały czas!!!

Na przenośnych pamięciach mogę ciągle zmieniać im repertuar bajek i nie latają mi jakieś płyty po aucie.

Dla mnie to jest bardziej bezpieczne rozwiązanie niż zagłówki, któe mogą szybko znaleźść nowego właściciela - nawet te zasuwane, no chyba, że ktoś ma z tyłu ciemne szybki, ale i takich klientów szybko "KOLESIE" namierzą wesoły

Polecam TV w aucie, bo nie trzeba też wiercić dziur w suficie - co prawda wygląda to super (może marcelo8 wrzuci fotki ze swojego auta to zobaczycie), ale po wydaniu 1000 zł, raczej zostawicie to na zawsze w swoim Sorento.

Co do nakładaki na maskę - to nie jest guma, tylko skóra, czy skai - tak miał mój kolega w swoim autku, ale może wersji jest wiele. Jest to bardzo popularna rzecz w USA i może jednym się podobać, a innym nie, ale na bank chroni przed kamykami, których u nas jest mrowie. Ciekawi mnie tylko koszt takiej zabawki, bo jak maloweanie maski kosztuje jakieś 300-400 zł u mnie, to nie wiem czy się opłaca???

Admin, wyciągareczka jest COOL, z założeniem, że będziesz jej używał przynajmniej 2-3 razy w roku, bo wydatek 1500 zł to nie mała kasiorka, do jazdy off-roadowej, do której potrzebowałbyś wyciągarki to musisz doliczyć jeszcze zabezpieczenie podwozia oraz obowiązkowe gumy M/T bo A/T rady nie dadzą, jak chcesz się zapuszczać, aż w taki ciężki teren.
Polecam zabawę na quadzie (marcelo8 ma duże doświadczenie w tym temacie), albo zakup fajnego motorku cross-a za 5-6 tysi będzie zabawy po pachy, ale..... przecież bogartemu wszystko wolno, nawet kupiować gagety, a co!!!!!!!!!!!!!!!!


  PRZEJDŹ NA FORUM